Про нас


ТОВ "Мікротек" засновано на початку 1999 р. Головний напрямок нашої діяльності: роздрібна торгівля, продаж витратних матеріалів, комп’ютерних аксесуарів та периферії, постачання, встановлення, обслуговування комп'ютерного та мережевого обладнання, програмного забезпечення, витратних матеріалів та монтаж кабельних мереж.


За останні роки наша компанія досягла серйозних успіхів.


Ми маємо потужний магазин в центрі Ужгорода, на який працює добре налагоджена система постачання. Також у нас є власний Сервісний центр, що здійснює обслуговування наших клієнтів.


Завдяки добре налагодженим зв'язкам можемо здійснити постачання будь-якого сертифікованого обладнання в Україні, як передових виробників світу (НР, CANON, IBM тощо), так і вітчизняних виробників. Наші активи та довіра наших постачальників дають можливість здійснювати постачання техніки і виконання робіт без попередньої оплати для постійних та серйозних клієнтів.


За весь час роботи на комп’ютерному ринку Ужгорода та Закарпаття компанія досягла значних результатів, виборола заслужений авторитет партнерів і клієнтів .