Сервіс та гарантія

 

Ми маємо власний Сервісний центр, який знаходиться одразу поруч з магазином. Кваліфіковані спеціалісти готові професійно та оперативно вирішувати технічні проблеми наших клієнтів. Звертайтесь до нас і ви не пожалкуєте!

В нашому регіоні ми вже отримали довіру наших клієнтів. Багато клієнтів звертаються до нас знову, тому що задоволені нашим обслуговуванням, а також радять наш Сервісний центр своїм рідним та знайомим.


Сервісний центр Мікротек забезпечує гарантію на всі товари придбані в магазині Мікротек (*) , на протязі терміну вказаного в гарантійному талоні та при наявності у клієнта гарантійного талону і виконанні всіх умов, які в ньому вказані.
*  - продукцію виробників, які мають авторизовані сервісні центри(АСЦ) або точки прийому в м. Ужгород необхідно нести відразу в АСЦ або точку прийому (це вимога виробників даних товарів)


В стінах нашого Сервісного центру (СЦ) ми проводимо діагностику та ремонт комп'ютерів, ноутбуків, принтерів.

Помірна ціна та висока якість  відрізняють наш СЦ поміж інших.

Багаторічний досвід роботи в даній сфері дає можливість нашим спеціалістам надати максимально кваліфіковане обслуговування вашій техніці.


СЦ Мікротек з 2003 року є Авторизованим сервісним центром
київської компанії Навігатор.
Мікротек продає і обслуговує комп’ютери київської компанії Навігатор. Сервісний центр вже довгий час доказує свою кваліфікацію як перед Навігатором так і перед клієнтами(користувачами комп’ютерів)…
Компанію Навігатор відрізняє оперативність при виконанні гарантійних замін, а наш сервісний центр відрізняє оперативність під час діагностики і ремонту техніки!


Заправляємо оперативно та недорого струменеві та лазерні картріджі.

Проводимо скидання картріджів, скидання прошивок принтерів різних моделей.

  

Прийом картріджів на заправку в магазині.