Компактний і недорогий лазерний принтер для чорно-білого друку прекрасно підходить для дому або невеликого офісу. Безшумність роботи в поєднанні з високою надійністю і енергоефективністю доповнює швидкість і високу якість друку.

Монохромний лазерний принтер, який не займає багато місця. Розроблений для зручного розміщення на столі, цей швидкий, компактний і доступний принтер для чорно-білого друку прекрасно підходить для дому та невеликого офісу. До гладкої поверхні і компактному дизайну додано знімну кришку лотка, а габарити не перевищують 364 x 249 x 199 мм (Ш x Г x В).

Швидка і продуктивна робота. Технологія швидкого друку першої роздруківки Canon дозволяє моделі i-SENSYS LBP6030 негайно почати роботу після виходу з режиму сну. Час друку першої сторінки складає всього 7.8 секунд, а швидкість професійного лазерного друку - 18 стр / хв. Отже, немає необхідності чекати, поки надрукуються важливі документи.

Винятково точна лазерний друк. Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісну і чіткий друк тексту і детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 точок / дюйм. Ми спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку.

Ефективне використання енергії. Завдяки технології термозакрепленія, розробленої компанією Canon, цей енергоефективний принтер використовує тільки 0.8 Вт в сплячому режимі і практично не вимагає часу на прогрів. Зручний вимикач на передній панелі дозволяє легко вимкнути принтер, заощадити електроенергію і зменшити вплив на навколишнє середовище.

Безшумна робота. У компанії Canon розроблений механізм, завдяки якому i-SENSYS LBP6030 працює безшумно в режимі очікування і виключно тихо під час роботи. Отже, ви можете зосередитися на своїй роботі і не відволікатися.

Багатофункціональний картридж. Універсальний картридж забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування і одночасно високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, що містить тонер, барабан і елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.

Переваги. Доступний монохромний лазерний принтер - ідеальний для невеликого або домашнього офісу. Швидка високоякісна монохромний друк зі швидкістю 18 сторінок в хвилину. Економія часу завдяки швидкому друку першого отпечатка. Стільний дизайн і компактність стануть прикрасою будь-якого робочого местаЛідер енергоефективності в своєму класі.


Виробник Canon
Модель LBP-6030B
Артикул 8468B042
Технологія друку лазерна
Тип друку монохромний
Максимальний формат друку A4
Максимальна роздільна здатність, dpi 2400 х 600
Максимальна швидкість монохромного друку 18 ст/хв
Кількість лотків для подачі 1
Місткість лотків для подачі 150 аркушів
Місткість вихідного лотка 100 аркушів
Щільність паперу 60 - 163 г/м²
Підтримувані розміри паперу (основний лоток) A4
Оперативна пам'ять 32 МБ
Інтерфейси USB
Сумісний оригінальний картридж Canon 725 x 2шт, Canon 725
Середня споживана потужність при друку 330 Вт
Середня споживана потужність в режимі очікування 1.8 Вт
Ширина 364 мм
Висота 199 мм
Глибина 249 мм
Вага 5 кг
Колір чорний
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 12
УКТЗЕД 8443321000

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Лазерний принтер Canon LBP-6030B

  • Виробник: Canon
  • Модель: LBP-6030B
  • Наявність: 1
  • 9.599 грн.


Теги: LBP-6030B